main banner image

HAKKIMIZDA

Markalaşma yolculuğuna büyük bir ivme ile devam eden FABBRICA, sektörde lider olma hedefi ile yoluna devam etmektedir.

Tasarımda yaratıcılığa büyük önem veren FABBRICA tüm imalatlarında kullanıcının konforu ve yaşam kalitesini ön planda tutmaktadır.

FABBRICA, dinamik kadrosu ve yaratıcı ekibi ile sektörde farkını ispat etmiş, çağdaş yönetim yapısı, yenilikçi ve yaratıcı çalışan kadrosu ile kısa sürede sektörün öncü firmalarından olma hedefinde olan FABBRICA kendi alanında sürekli ilerleyen bir organizasyon olmak için yenilik üretmeye devam edecektir.

Bugünkü yaratıcılığı güvenilirliği kalitesi FABBRICA adını yarınlara taşıyacak en büyük garantidir.

FABBRİCA’nın ana felsefesi yaşanabilir bir çevreye katkıda bulunacak yapıları işveren ile beraber planlamak ve tasarlamaktır. Profesyonel çalışmalarımızın özünü projeler için değil, müşteri mutluluğu için çalışmak oluşturmaktadır. Müşterilerimiz için gerçek anlamda etkili ve yeterli hizmeti, Mimarlık ve Mühendisliği tek bir organizasyonda sunarak vermekteyiz.

Bilgisayar destekli tasarım ve çizim sistemleri, tasarım ve planlama kapasite ve yeteneklerimizi artırmanın yanında tasarım alternatiflerinin hızlı ve tam olarak araştırılmasını da sağlamaktadır.

Şirketimiz sorumluluk gereği müşterilerimize, çalışanlarımıza ve çözüm ortaklarımıza verilen sözleri tutan, müşterilere, çalışanlara ve ortaklara karşı şeffaf ve dürüst davranmayı ilke edinmiş, bir yönetim ve çözüm anlayışını benimsemiş ve bu yolda ilerlemesini sürdürmektedir.

İnternet sitemiz’den tüm ürünlerimizi inceleyebilir taksit seçeneklerinden faydalanarak dilediğiniz ürüne sahip olabilirsiniz.